BETA TRİ CALCİUM

BETA TRİ CALCİUM

CAS Number: 7758-87-4
Ca3(PO4)2
Mw: 310.18
Saflık: > %99
Toplam Ağır Metal: < 30 ppm
As: < 3 ppm
Cd: < 5 ppm
Hg: < 5 ppm

Tüm hastaların, Beta Tri Calcium maddesini ihtiyaç dahilinde zorluk yaşamadan, temin etme hakkının kutsal olduğunu benimseyen Periyod, gerek ulaşım kanalları gerek ise operasyon üretme kabiliyeti ile sertifikasyonları kabul eden 195 ülkenin tamamında bütün cerrahi operasyonlara ulaşmasını hedefler.

Özellikle sentetik kemik grefti üretiminde ve scaffold üretiminde kullanılan β-TCP hammaddesi, tamamen yerli ve milli kaynaklarla LINACOL üretim tesislerinde üretilmektedir.

Trikalsiyum fosfat (TCP), fosforik asidin Ca3 (P04)2 kimyasal formülüne sahip bir kalsiyum tuzudur. Düşük çözünürlüğe sahip beyaz bir katıdır.

Çoğu ticari “trikalsiyum fosfat” örneği aslında hidroksiapatittir.

Saf TCP’de Ca/P oranı 1,5 tur

Trikalsiyum fosfat, toz haline getirilmiş baharatlarda, bir yoğurma önleyici madde olarak kullanılır; sofra tuzu topaklanmasını önlemek için. Ayrıca bebek pudrası ve diş macununda da bulunur. Aynı zamanda bir besin takviyesi olarak da kullanılır.

İnsan kemik ve dislerinin inorganik fazlarini olusturmaktadir. Dunyada son otuz yil içinde artan oranlarda, kemik ve dislerin defekt, catlak ve bosluklarinin doldurulmasi ve doku replasmanı olarak kullanılmaktadır.

Menü